AVForum
  HDI Dune Max
teszt
Teszteltük a HDi felsőkategóriás médialejátszóját
Tovább >>
  Popcorn C300
teszt
Teszteltük a Popcorn C300-as médialejátszót
Tovább >>

Oldalak: (18) [1] 2 3 ... Utolsó »  ( Ugrás az első olvasatlan hozzászólásra ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> LEGO, gyerekkorunk kedvence
Tutivesztes
Létrehozva: 2014 Feb 4 19:53
Quote Post

Tag
**

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 602
Regisztrált: 2008 Apr 5

QUOTE (Haga @ 2014 Feb 3 21:25)
Creator ház extrákkal- 3.5 óra szórakoztató agymunka. (de valahogy még mindig jobban leköt, mint akármelyik mai film:) up.gif

Írtam neked privit. Kár volt?smile.gif

--------------------
Tv: Panasonic TX-P50GT60E DVD: LG BD390 Erősítő: Elő: Technics SU-C800UM2 Vég: SE-A800SM2 Deck: Technics RS-TR575 CD: Technics SL-PS770D Tuner: Technics ST-GT650 Hangfal: JBL HP88F Video: Panasonic NV-HD600
PMEmail Poster
amajci
Létrehozva: 2014 Feb 3 21:56
Quote Post

Oszlopos tag

Azonosító: 4040
Regisztrált: 2009 Dec 3

QUOTE (Haga @ 2014 Feb 3 21:25)
Creator ház extrákkal- 3.5 óra szórakoztató agymunka. (de valahogy még mindig jobban leköt, mint akármelyik mai film:) up.gif

Ha a keresztlányom itt alszik, sokszor mi is inkább legózunk. smile.gif

Szép ház. thumbup.gif

--------------------
PMEmail Poster
AAttila
Létrehozva: 2014 Feb 3 21:44
Quote Post

Oszlopos tag

Azonosító: 621
Regisztrált: 2008 Apr 10

thumbup.gif már én is nézegettem az ilyen házakat,a cityhez jó lenne az utcák közé

--------------------
Samu 3D led
LG BX580 3D, NAD C 515Bee
Sheri 7020, Marantz MM9000
JmLab Chorus 714S, Revel Concerta C12, Tantal 505, Velodyne CHT10
Wireworld Starlight 5.2 hdmi, Wireworld Ultraviolet 5 IC, QED Qunex IC, AudioQest Rocket 44, AudioQest Irish Red, Nordost Magus, Fapaci T3
PMEmail Poster
Haga
Létrehozva: 2014 Feb 3 21:25
Quote Post

A Batman

Azonosító: 86
Regisztrált: 2007 Sep 29

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:

--------------------
Erősítő: Yamaha RX-V357 Hangfalak: Clarus Charon Monitor, Koda 860 center és háttér, Clarus Charon II sub Tv:Samsung PS50B430, HD: Western Digital TV

PMEmail PosterMSN
Haga
Létrehozva: 2014 Feb 1 21:42
Quote Post

A Batman

Egyébként most vagyok csak gondban, mert bevallom, a Jack Sparrow szett mellé még megvettem a Lone Ranger egyik zászlóshajó modelljét is:)
A kisfiamnak meg tudtam magyarázni, hogy most nem bontjuk ki mindkettőt, de szerintem én hamarabb föl fogom adni a várakozást, mint ő.girl.gif

(a doboza meglepően kicsi az árához képest, de bízom benne az épületek hasonlóan jók lesznek, mint a Karib-szettnél)

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:

--------------------
Erősítő: Yamaha RX-V357 Hangfalak: Clarus Charon Monitor, Koda 860 center és háttér, Clarus Charon II sub Tv:Samsung PS50B430, HD: Western Digital TV

PMEmail PosterMSN
Haga
Létrehozva: 2014 Feb 1 21:38
Quote Post

A Batman

QUOTE (AAttila @ 2014 Feb 1 21:30)
up.gif Nekünk jövő szombaton jön a rendőr kamion....

Nem baj, amit a gyerek szeretne, azt kell venni!

Én is csak azért tértem el a City vonaltól, mert karácsonyra kapott egy kis Castle szettet is és nagyon tetszett neki.
Elsőnek az aktuális sárkányos kastélyt néztem ki, de az nem volt, így jött a Jack Sparrow szett... valójában talán a két szekér+épület miatt még sokkal játszhatóbb is.

Az új rendőrkamion viszont nekem óriási csalódás a 2011-es modellhez képest mindenben visszalépés, kevesebb darabból is áll, sajnos most majdnem minden szettben nagyon "juniorizál" a lego.

(de ha adhatok egy titkos tippet, a nyári szettek elég ígéretesek a kiállítási képek alapján... lesz egyrészt ez a brutális futurisztikus kamion, kinyitva egy komplett épület. Nekem túl future, de a gyerkőcök biztos odáig lesznek érte, kiskoromban imádtam az ilyen minden az egyben kamionokat- biztos sokat néztem a Knight Ridert)

user posted image

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:

--------------------

PMEmail PosterMSN
Haga
Létrehozva: 2014 Feb 1 21:31
Quote Post

A Batman

Első "historic" szettem gyerekkorom óta. (tényleg van élet a járműveken kívül is, élmény volt összerakni és nagyon szép darab)

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:

--------------------

PMEmail PosterMSN
AAttila
Létrehozva: 2014 Feb 1 21:30
Quote Post

Oszlopos tag

up.gif Nekünk jövő szombaton jön a rendőr kamion.(Mi maradunk a city vonalnál.)Próbáltam egy nagyobb szett felé terelni (rendőr kapitányság vagy valami ilyesmi,de a kamion most a "mindentvivő" )

--------------------
Samu 3D led
Wireworld Starlight 5.2 hdmi, Wireworld Ultraviolet 5 IC, QED Qunex IC, AudioQest Rocket 44, AudioQest Irish Red, Nordost Magus, Fapaci T3
PMEmail Poster
Haga
Létrehozva: 2014 Feb 1 21:30
Quote Post

A Batman

wink.gif részletek up.gif

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:

--------------------

PMEmail PosterMSN
Haga
Létrehozva: 2014 Feb 1 21:29
Quote Post

A Batman

Patkány is van hozzásmile.gif

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:

--------------------

PMEmail PosterMSN
Haga
Létrehozva: 2014 Feb 1 21:25
Quote Post

A Batman

2014 első szettje befutott...

(egy 2011-es extra ritka szett személyében. Tökéletes!) bow.gif

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:

--------------------

PMEmail PosterMSN
Zoltán
Létrehozva: 2014 Feb 1 10:48
Quote Post

Törzsgárda tag

Azonosító: 36
Regisztrált: 2007 Sep 27

--------------------
Film: Htpc {Silverstone LC17, Corsair VX450, Asrock F1 Pro-M, Sapphire R9 270X - Vapor X, Intel 3570K + Alpenföhn Brocken, 8 GB Corsair vengeance, Samsung 840 Pro SSD + 4TB WD Enterprise, MX5500 Revolution, Samsung 245B}, Bladelius Dac, Korsun V6i BE + Ps audio XStream, Dynaudio Contour II + REL T1, Panasonic 50s10
PMEmail Poster
orionr
Létrehozva: 2014 Jan 30 10:13
Quote Post

Tag
**

Azonosító: 1120
Regisztrált: 2008 Jul 7

Yellow!!!!! Betelt a postaládád, nem tudok üzenni neked. thnk.gif
PMEmail Poster
tomó f150
Létrehozva: 2014 Jan 12 12:38
Quote Post

Oszlopos tag

Azonosító: 6182
Regisztrált: 2011 Mar 21

QUOTE (krysn95 @ 2014 Jan 9 22:43)
A lényeg, hogy ha van itt olyan fórum tag, aki amúgy is az Alleeban venne valamilyen legót, akkro szóljon rám, hátha kitalálunk valami win-win dolgot celb1.gif

Jövő héten megyek a Denon shopba, benézek ide is, hátha lesz valami akció és akkor rádcsörgök, küldj P.Ü-t

--------------------
POWERED BY Onkyo
My Onkyo AV: TX-NR 809 (B) CD: DX-7355 (B)
Vintage Hi-Fi: kis Orion, Sony torony, AIWA AD-F700/Technics RS-BX501 deck,HB1
PMEmail Poster
krysn95
Létrehozva: 2014 Jan 9 22:43
Quote Post

Tag
**

Azonosító: 3337
Regisztrált: 2009 Jun 13

hát igen..én sem teljesen értem hogy egy érintetlen dobozt számlával miért nem vesznek vissza, de ez a helyzet...én pedig nem hőzöngtem..csendes arc vagyok sajnos.
A gond az, hogy egy olyan legót sem találtam amire szívesen levásároltuk volna, így abban maradtunk, hogy neki futunk mégegyszer amikor érkeznek újak. (persze akkor is vinnem kell magammal a legót is és a dobozt is, mert papírt sem tudnak adni róla)

Viszont ha úgy vesszük, most van egy 12e-t érő legó "utalványom"
szóval megpróbáltam így meghírdetni, de gondolom végül majd kénytelen leszek választani valami mást. ( mellesleg nem meglepő módón karácsony után a hasonló méretű legók 2-3 ezerrel "ólcsobbak" is lettek.)

A lényeg, hogy ha van itt olyan fórum tag, aki amúgy is az Alleeban venne valamilyen legót, akkro szóljon rám, hátha kitalálunk valami win-win dolgot celb1.gif

nagyok vagytok, köszi!
PMEmail Poster
Celithrandil
Létrehozva: 2014 Jan 6 23:38
Quote Post

Örökös tag

Azonosító: 259
Regisztrált: 2007 Nov 25

QUOTE (zsééééé @ 2014 Jan 6 23:33)
QUOTE (Celithrandil @ 2014 Jan 6 14:42)
QUOTE (AAttila @ 2014 Jan 6  14:39)
QUOTE (Celithrandil @ 2014 Jan 6  14:08)
viszont nem értem, hogy miért nem veszi vissza  bolt.

Mert nem köteles visszavenni. dh.gif (viszont adott lehetőséget a levásárlásra,ez mégis olyan,mintha visszavenné)

dehogy olyan. attól meg itthon herótom van, hogy mindig azzal jönnek, hogy mire kötelesek és mire nem, ahelyett, hogy észrevennék, hogy a kereskedelemben az ügyfélközpontúság a marketing tényező 50%-a legalább. Normális bolt szó nélkül visszavesz egy ilyet bármikor, de karácsony után még a paraszt boltok is visszaszokták venni. Aki még ilyenkor se veszi vissza, no az tényleg a legalja.

off

Érdekes felvetés mit kellene tenni ilyen helyzetben a boltnak. Ebben az esetben véleményem szerint teljesen korrekt a levásárlás lehetősége.
Ajándék volt, véletlen kettő lett belőle, ok, lehet olyat választani amilyen még nincs.

példa: kapsz ajándékba egy órát, visszaviszed a boltba, hogy nem tetszik, adják vissza a pénzt. Ha létezne ilyen üzlet, már akkor sem létezne, mert tönkrement volna.

Nem hibás termékről beszélünk, ott más a helyzet. Ott a pénzvisszafizetésen túl még kártérítés is szóba jöhet, de ne keverjük a dolgokat.

on

ha számlával mész vissza bontatlan termékkel full alap a pénzvisszafizetés. ha számla nélkül akkor jófejség a levásárlás.
De olvasatodban akkor már nyugateurópában nincsenek boltok. Sőt, itthon is becsődölt a Médiamárkt és sok más korrekt hozzáállású üzlet.

--------------------
Projector : Optoma Themescene H79 Vászon : Reflecta Cinehome lux 266x150 Plazma TV : Panasonic TX42U30 Blu-Ray játékos : Samsung BD-P2500 CD játékos : Siemens CDR-400 Special Edition Erölködő : Pioneer VSA-AX10Ai-S
Front : T+A Criterion TMR 160 Surround : Wharfedale 8.4 Center : Linn av5120 Kábelezés : Furutech

On Planet X, occupied by mice and cats, there is year 100 A.M.M. (after Mickey Mouse), and the conflicts between the cats and mice are rising. However, there is one last hope in Pokyo, the success of which lies in the hands of an Intermouse secret agent Grabovsky...
PMEmail PosterUsers Website
zsééééé
Létrehozva: 2014 Jan 6 23:33
Quote Post

Oszlopos tag

Azonosító: 88

QUOTE (Celithrandil @ 2014 Jan 6 14:42)
QUOTE (AAttila @ 2014 Jan 6  14:39)
QUOTE (Celithrandil @ 2014 Jan 6  14:08)

Mert nem köteles visszavenni. dh.gif (viszont adott lehetőséget a levásárlásra,ez mégis olyan,mintha visszavenné)

dehogy olyan. attól meg itthon herótom van, hogy mindig azzal jönnek, hogy mire kötelesek és mire nem, ahelyett, hogy észrevennék, hogy a kereskedelemben az ügyfélközpontúság a marketing tényező 50%-a legalább. Normális bolt szó nélkül visszavesz egy ilyet bármikor, de karácsony után még a paraszt boltok is visszaszokták venni. Aki még ilyenkor se veszi vissza, no az tényleg a legalja.

off

Érdekes felvetés mit kellene tenni ilyen helyzetben a boltnak. Ebben az esetben véleményem szerint teljesen korrekt a levásárlás lehetősége.
Ajándék volt, véletlen kettő lett belőle, ok, lehet olyat választani amilyen még nincs.

példa: kapsz ajándékba egy órát, visszaviszed a boltba, hogy nem tetszik, adják vissza a pénzt. Ha létezne ilyen üzlet, már akkor sem létezne, mert tönkrement volna.

Nem hibás termékről beszélünk, ott más a helyzet. Ott a pénzvisszafizetésen túl még kártérítés is szóba jöhet, de ne keverjük a dolgokat.

on
PMEmail Poster
Celithrandil
Létrehozva: 2014 Jan 6 14:42
Quote Post

Örökös tag

QUOTE (AAttila @ 2014 Jan 6 14:39)
QUOTE (Celithrandil @ 2014 Jan 6 14:08)

--------------------
Projector : Optoma Themescene H79 Vászon : Reflecta Cinehome lux 266x150 Plazma TV : Panasonic TX42U30 Blu-Ray játékos : Samsung BD-P2500 CD játékos : Siemens CDR-400 Special Edition Erölködő : Pioneer VSA-AX10Ai-S
Front : T+A Criterion TMR 160 Surround : Wharfedale 8.4 Center : Linn av5120 Kábelezés : Furutech

On Planet X, occupied by mice and cats, there is year 100 A.M.M. (after Mickey Mouse), and the conflicts between the cats and mice are rising. However, there is one last hope in Pokyo, the success of which lies in the hands of an Intermouse secret agent Grabovsky...
AAttila
Létrehozva: 2014 Jan 6 14:39
Quote Post

Oszlopos tag

QUOTE (Celithrandil @ 2014 Jan 6 14:08)
viszont nem értem, hogy miért nem veszi vissza bolt.

--------------------
Samu 3D led
PMEmail Poster
Celithrandil
Létrehozva: 2014 Jan 6 14:08
Quote Post

Örökös tag

QUOTE (Haga @ 2014 Jan 6 09:57)
De ha úgyis a gyerek ajándéka volt, akkor minek ennyit variálni, inkább lenne az apuka jófej, hogy hazavinne egy újabb , másik doboz Legot.

De most tényleg... Hogy lehet egyáltalán a gyerek karácsonyi ajándékát eladni? Ő mit szól hozzá? sad.gif

gondolom még ajándékozás előtt kiderült a hiba. viszont nem értem, hogy miért nem veszi vissza bolt. én elbeszélgetnék a boltvezetővel egy kicsit

--------------------

Haga
Létrehozva: 2014 Jan 6 09:57
Quote Post

A Batman

De ha úgyis a gyerek ajándéka volt, akkor minek ennyit variálni, inkább lenne az apuka jófej, hogy hazavinne egy újabb , másik doboz Legot.

De most tényleg... Hogy lehet egyáltalán a gyerek karácsonyi ajándékát eladni? Ő mit szól hozzá? sad.gif

--------------------

PMEmail PosterMSN
krysn95
Létrehozva: 2014 Jan 6 08:15
Quote Post

Tag
**

Azonosító: 3337
Regisztrált: 2009 Jun 13

QUOTE (Yellow @ 2013 Dec 30 23:35)
QUOTE (krysn95 @ 2013 Dec 27  12:16)
Sziasztok!

Nálunk véletlenül kettő került a fa alá az alábbi legóból:

user posted image

Nincs kibontva, vadíúj..egy hete lett leemleve az Allee legobolt polcáról

Ilyenkor mit tudok tenni? Érdemes megpróbálni pénzt visszakérni vagy próbáljam meg inkább eladni?

köszönöm!

Szerintem vidd vissza, általában vissza szokták venni ilyenkor karácsony után.
Maximum az árát le kell vásárolnod másra.
Eladni nem fogod tudni annyiért, mint amennyiért vetted (ha csak nem valami szuper akcióban vetted)

sajnso a pénzt nem adják vissza, de bármire levásárolhatom az árát azaz 12e-t (az Allee lego boltban) szóval ha valaki tervezne mostanában ott legót beszerezni, és szeretné olcsóbban megúszni, plusz még egy fórumtárssal is jó fej lenne, akkor csak írjon rám. celb1.gif
PMEmail Poster
Haga
Létrehozva: 2014 Jan 5 17:52
Quote Post

A Batman

Nem is feltételeztem, hogy boltból kapok még ilyet:)

De egy nyári árlistán még láttam valami 9 ezerért, gondoltam arra rámegyek, ha még van. bow.gif

Ha nem, akkor lesz az új Castlekből a sárkányos kis vár.

--------------------

PMEmail PosterMSN
Yellow
Létrehozva: 2014 Jan 5 11:34
Quote Post

Oszlopos tag

Azonosító: 383
Regisztrált: 2008 Jan 16

QUOTE (Haga @ 2014 Jan 4 21:23)
QUOTE (Celithrandil @ 2014 Jan 4 12:42)
...
nem árulta hanem a  gyerek kapta. gondolom nem csak megsemmisíteni lehet az ilyen készleteket.

De a félreértések elkerülése végett elmondanám, hogy ez az elmúlt egy év termése...
Nehogy már ilyen megrontó szülőnek nézzetek, aki egyszerre 17 doboz Legot vesz a gyerekének...

Az idei karácsony játékok szempontjából különösen visszafogott volt, mert próbálom arra nevelni a kisfiam, hogy az apró dolgoknak is örüljön.

Mindettől függetlenül most ez a Karib tengeres szett nagyon-nagyon megtetszett és megpróbálok egy ilyet beszerezni.
Valahogy most ez a lovagos- váras téma egyébként is jobban fut a gyereknél, mint a szokásos autók, meg nekem is szimpatikus.
Kár, hogy a Castle szettek elég fantáziátlanok, a Lone Ranger meg túlárazott.

Látom, te is abba a csapdába estél, mint én az Indiana Jones készletekkel.
Amikor azok voltak gyártásban (2008-2009), akkor a gyerekeket még nem érdekelte, rá két-három évre már igen, amikor meg már nem lehetett őket kapni. Szerencsére így is még sikerült párat beszerezni itt-ott. Sőt, jelenleg ott tartok, hogy van 3 Indiana Jones készlet, amit megvettem, de még nem kaptak meg a gyerkőcök, viszont már nem igazán érdekli őket a téma.

A Karib tengeres készletek is már kifutottak, 2011-ben voltak gyártásban. Egy-két helyen még lehet találni belőle.

--------------------
Rendszer 1 (nappali): TV: Panasonic TX-P55ST60E plazma, DVR: Panasonic DMR-EH57, VHS: Panasonic NV-HD680,
Erősítő: Denon AVR-X2000
Hangsugárzók: TAGA Harmony TAV 606 SE 5.0 hangfalszett, Sub: TAGA Harmony TSW-120

Rendszer 2 (dolgozó/vendégszoba): TV: Panasonic TH-42PV80P, forráskészülék: Sony Vaio VGN-FW51JF notebook Blu-ray játékossal, DVD: Pioneer DV600-AV-s
Erősítő: Technics SA-EH750, Hangprocesszor: Technics SH-EH750, CD: Technics SL-EH750, Deck: Technics RS-EH750,
Front: Technics SB-EH750, Center: Technics SB-PC75, Surround: Technics SB-PS75
PMEmail Poster
Celithrandil
Létrehozva: 2014 Jan 4 21:27
Quote Post

Örökös tag

a minap voltunk a metróban és ott nagyon meglepődtem, hogy a playmobil játékok milyen olcsók. + már rég nem láttam ilyesmit. volt bazinagy dobozos kalózhajó huszonezerért: http://www.argep.hu/product_1732871.html

persze nem legó, de nagyon jó cuccok voltak egészen megfizethető áron, ha lenne gyerek jött volna velem haza (ha lett volna feles pénzem még lehet gyerek nélkül is jött volna:))) )

--------------------

Haga
Létrehozva: 2014 Jan 4 21:23
Quote Post

A Batman

QUOTE (Celithrandil @ 2014 Jan 4 12:42)
...
nem árulta hanem a gyerek kapta. gondolom nem csak megsemmisíteni lehet az ilyen készleteket.

De a félreértések elkerülése végett elmondanám, hogy ez az elmúlt egy év termése...
Nehogy már ilyen megrontó szülőnek nézzetek, aki egyszerre 17 doboz Legot vesz a gyerekének...

Az idei karácsony játékok szempontjából különösen visszafogott volt, mert próbálom arra nevelni a kisfiam, hogy az apró dolgoknak is örüljön.

Mindettől függetlenül most ez a Karib tengeres szett nagyon-nagyon megtetszett és megpróbálok egy ilyet beszerezni.
Valahogy most ez a lovagos- váras téma egyébként is jobban fut a gyereknél, mint a szokásos autók, meg nekem is szimpatikus.
Kár, hogy a Castle szettek elég fantáziátlanok, a Lone Ranger meg túlárazott.

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:

--------------------

PMEmail PosterMSN
F41
Létrehozva: 2014 Jan 4 14:58
Quote Post

The plainclothes man

Azonosító: 33
Regisztrált: 2007 Sep 27

Ezt hozta nálunk a Jézuska

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:
PMEmail Poster
Celithrandil
Létrehozva: 2014 Jan 4 12:42
Quote Post

Örökös tag

QUOTE (Yellow @ 2014 Jan 4 12:39)
QUOTE (Haga @ 2014 Jan 3 20:51)
Na, ez itt a kert... thumbsup.gif  chms.gif

Nem biztos, hogy jó ötlet a gyári boltból származó, "kereskedelmi forgalomba nemhozható" matricás dobozokat nyíltan mutogatni thnk.gif

nem árulta hanem a gyerek kapta. gondolom nem csak megsemmisíteni lehet az ilyen készleteket.

--------------------

Yellow
Létrehozva: 2014 Jan 4 12:39
Quote Post

Oszlopos tag

Na, ez itt a kert... thumbsup.gif chms.gif

Nem biztos, hogy jó ötlet a gyári boltból származó, "kereskedelmi forgalomba nemhozható" matricás dobozokat nyíltan mutogatni thnk.gif

--------------------
Rendszer 1 (nappali): TV: Panasonic TX-P55ST60E plazma, DVR: Panasonic DMR-EH57, VHS: Panasonic NV-HD680,
Hangsugárzók: TAGA Harmony TAV 606 SE 5.0 hangfalszett, Sub: TAGA Harmony TSW-120

Rendszer 2 (dolgozó/vendégszoba): TV: Panasonic TH-42PV80P, forráskészülék: Sony Vaio VGN-FW51JF notebook Blu-ray játékossal, DVD: Pioneer DV600-AV-s
Erősítő: Technics SA-EH750, Hangprocesszor: Technics SH-EH750, CD: Technics SL-EH750, Deck: Technics RS-EH750,
PMEmail Poster
Haga
Létrehozva: 2014 Jan 3 22:32
Quote Post

A Batman

wink.gif

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:

--------------------

PMEmail PosterMSN
Haga
Létrehozva: 2014 Jan 3 22:13
Quote Post

A Batman

Ha nagyon ragaszkodsz hozzá...

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:

--------------------

PMEmail PosterMSN
BPartner
Létrehozva: 2014 Jan 3 21:25
Quote Post

Törzsgárda tag

Azonosító: 3300
Regisztrált: 2009 Jun 3

Na, ez itt a kert... :

Nem rossz up.gif Hol vannak kirakva egyébként? Arról is jöhet a kép smile.gif

Nálunk is van Batman™: Arkham Asylum Breakout , meg persze Police Station és még pár hozzá tartozó finomság.

--------------------
Pioneer KRP-500A, Denon AVR-2310, Denon DBP-2012UD, Boston Acoustics A23(front & surround) A225C (center), M&K SB-12 (sub), Cisco 8485DVB DVR
PMEmail Poster
Haga
Létrehozva: 2014 Jan 3 20:51
Quote Post

A Batman

Na, ez itt a kert... thumbsup.gif chms.gif

Mellékelt kép:
Mellékelt kép:

--------------------

PMEmail PosterMSN
Yellow
Létrehozva: 2013 Dec 31 13:02
Quote Post

Oszlopos tag

QUOTE (oritomi @ 2013 Dec 31 11:53)
Kilós LEGO]

Alap kockákért sok a 8eFt/kg.

--------------------

PMEmail Poster
oritomi
Létrehozva: 2013 Dec 31 11:53
Quote Post

Oszlopos tag

Azonosító: 413
Regisztrált: 2008 Feb 1

user posted image

--------------------
Tv: Sharp LC52LE700E
Proji:Mitsubishi HC5500
Vászon: motoros 77" Grandview Crystal
Receiver: Denon AVR-X2000,
Front: Mordaunt-Short 906, Center:Mordaunt-Short 905c,
Surround-Surround back:Mordaunt-Short 903s,
Szub: Monitor Audio FB-212

Drótok: QED Qunex HDMI - P kanócok, Neotech KHS-441SM RP-245GT dugóval,VDH D-102 MK III RP- 97GT-6 dugóval,VDH CS-122 :) Neotech KHS-2124 RP-245GT dugóval, Hama 48629 komponens.
Füles:Sennheiser HD 201+Fischer Audio FA-002W Master Series
Konzol: Sony PS 3
HD player: Popcorn Hour C-200
Laptop: Dell XPS m1730+M-Audio Studiophile SP-8b
PMEmail Poster
Cobalt
Létrehozva: 2013 Dec 31 10:52
Quote Post

Jamimádó

Azonosító: 92

QUOTE (Yellow @ 2013 Dec 30 22:32)
QUOTE (Cobalt @ 2013 Dec 30 12:02)
Nem tudjátok hogy vajon ezt az alkatrészt honnan lehetne beszerezni nem horror áron? Akár még ez is érdekelne.

BrickLink.
De nem a legolcsóbbak ott sem.
Az 5305-ből egyetlen egy darab használt van eladó, 3112 Ft + posta áron.
Az 5310-ből van több is 2177 Ft (használt) és 7410 Ft között, viszont bontatlan már van 2470 Ft-ért is.
Ha netán nem lennél rajta a BrickLinken, ha gondolod, segítek, rajtam keresztülmehet (én lennék a vevő, de hozzád postáztatnám)
http://www.bricklink.com/search.asp?q=5305
http://www.bricklink.com/search.asp?q=5310

Üdv,
Yellow

Köszi a segítséget, még átgondolom a dolgot és lehet hogy jelentkezek majd! bow.gif

--------------------
Projektor: Infocus X9, Vászon: Hitachi 80" padlóvászon, Tv: Samsung LE22B350, Médialejátszó: WD TV Live + 2x1 TB Samsung SATA HDD, Blu-ray: Lg BD550, DVD: Pioneer DV-696AV, Erősítő: Cambridge Audio Azur 340A, Hangsugárzó: Jamo S 606, Kábelek: Hangsugárzókábel: Excalibur, IC: Neotech KHS 146, HDMI: Kácsa KCE-HH10, Kácsa KCE-HH1, Komponens: Kácsa KCE-315, Kácsa KCB-315 Koax: Kácsa KC100 Optikai: Kácsa KCE-OP-01,-03
PMEmail Poster
Yellow
Létrehozva: 2013 Dec 30 22:40
Quote Post

Oszlopos tag

QUOTE (Haga @ 2013 Dec 27 18:00)
QUOTE (Yellow @ 2013 Dec 27 09:41)
...
Három a magyar igazság, így tegnap a nagyszülőktől még bepottyant egy készlet a fiamnak:
...

Ez a tűzoltó autó nem nagyon rémlik az utóbbi időkből?

Valami régebbi kiadású darab?

Ez a new-school City 6 stud széles járművek egyik első képviselője, 2005-ben jelent meg. Meglepően sokáig volt gyártásban, én 2010-ben vagy 2011-ben vettem a Match pontgyűjtő akció keretében, azóta - sok másik társával együtt - várta, hogy egyszer ajándék legyen belőle.

--------------------

PMEmail Poster
Yellow
Létrehozva: 2013 Dec 30 22:35
Quote Post

Oszlopos tag

QUOTE (krysn95 @ 2013 Dec 27 12:16)
Sziasztok!

Nálunk véletlenül kettő került a fa alá az alábbi legóból:

user posted image

Nincs kibontva, vadíúj..egy hete lett leemleve az Allee legobolt polcáról

Ilyenkor mit tudok tenni? Érdemes megpróbálni pénzt visszakérni vagy próbáljam meg inkább eladni?

köszönöm!

Szerintem vidd vissza, általában vissza szokták venni ilyenkor karácsony után.
Maximum az árát le kell vásárolnod másra.
Eladni nem fogod tudni annyiért, mint amennyiért vetted (ha csak nem valami szuper akcióban vetted)

--------------------

PMEmail Poster
Yellow
Létrehozva: 2013 Dec 30 22:32
Quote Post

Oszlopos tag

Nem tudjátok hogy vajon ezt az alkatrészt honnan lehetne beszerezni nem horror áron? Akár még ez is érdekelne.

BrickLink.
De nem a legolcsóbbak ott sem.
Az 5305-ből egyetlen egy darab használt van eladó, 3112 Ft + posta áron.
Az 5310-ből van több is 2177 Ft (használt) és 7410 Ft között, viszont bontatlan már van 2470 Ft-ért is.
Ha netán nem lennél rajta a BrickLinken, ha gondolod, segítek, rajtam keresztülmehet (én lennék a vevő, de hozzád postáztatnám)
http://www.bricklink.com/search.asp?q=5305
http://www.bricklink.com/search.asp?q=5310

Üdv,
Yellow

--------------------

PMEmail Poster
amajci
Létrehozva: 2013 Dec 30 21:57
Quote Post

Oszlopos tag

Azonosító: 4040
Regisztrált: 2009 Dec 3

Én mindig a BrickLink-ről rendelek, ha hiányzik valami, de most nem néztem utána ezeknek az alkatrészeknek.

--------------------
PMEmail Poster
0 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (0 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Topic Options Oldalak: (18) [1] 2 3 ... Utolsó » Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Script Execution time: 0.0531 ]   [ 11 queries used ]   [ GZIP tömörítés engedélyezve ]